MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 24 » Впровадження курсу «Культура добросусідства» у школах міста
14:02
Впровадження курсу «Культура добросусідства» у школах міста

З 16.10.2017 по 21.10.2017 у м. Слов’янську пройшов  авторський методичний семінар-тренінг для вчителів початкових класів загальноосвітніх шкіл Донецької області, які будуть впроваджувати курс «Культура добросусідства». Метою курсу є виховання соціально-компетентних, критично мислячих і толерантних особистостей, свідомих громадян і патріотів своєї Батьківщини.

 У  заході прийняли участь 24 вчителя початкових класів з області, серед яких були і педагоги нашого міста: Мітіна С. В. (НВК №1) та   Литвинова О. Є. (ЗОШ №19).

Протягом шести днів тренери ділилися досвідом впровадження курсу «КД», роботи  із зошитами та проведенням  інтегрованих  і бінарних уроків у початковій школі. Тренінгові  та ігрові вправи, інтерактивні завдання  сприяли плідній співпраці у творчому пошуку, креативному підході до вирішення проблемних питань .

 Нині педагоги беруть участь в апробації робочого зошита, створеного відповідно до програми «Я, моя сім’я, мої сусіди» спецкурсу «КД», призначеного для ознайомлення школярів та їхніх батьків із рідним краєм, ментальними, мовними, релігійними, етнокультурними особливостями людей, які мешкають у Донецькій області.

Переглядів: 212 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz