MENU
Головна » 2017 » Февраль » 23 » Всесвітній день водно-болотних угідь
10:15
Всесвітній день водно-болотних угідь

            Всесвітній день водно-болотних угідь

    2 лютого увесь світ відзначає Всесвітній день водно-болотних угідь з метою активізувати інтерес до заходів щодо підтримання майбутнього цих життєво важливих середовищ і видів, які залежать від них, особливо в цю пору року, коли саме вони є важливим джерелом ресурсів живлення й місцями для зимівлі водоплавних і навколоводних птахів.

          Ця подія покликана привернути увагу громадськості і урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримання стійкого розвитку нашої планети. Конвенція про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення в першу чергу в якості середовища проживання водоплавних птахів, була підписана 2 лютого 1971 р. В місті Рамсаре (Іран), і з тих часів носить назву Рамсарської конвенції.

         День її підписання в 1997 р. був об’явлений Всесвітнім днем водно-болотних угідь. Головною ціллю конвенції є збереження і раціональне використання водно-болотних угідь як засіб досягнення стійкого розвитку в усьому світі.

         Українське товариство охорони птахів активно працює в напрямі збереження водно-болотних угідь в Україні. Реалізація на практиці пріоритетів щодо збереження та сталого використання водно-болотних угідь можлива лише за умови об’єднання зусиль усіх державних та недержавних установ та організацій, всього населення країни. Тому учні загальноосвітніх навчальних закладів м.Добропілля приєдналися  до всіх, кому не байдужа дана проблема, та  зробили свій внесок у виконання вимог Рамсарської конвенції та забезпечення збереження водно-болотних угідь для пом’якшення впливу екстремальних погодних явищ!

 

Протягом тижня в навчальних закладах м.Добропілля проходили виховні заходи під гаслом «Водно – болотні угіддя для зменшення впливу стихійних лих» з метою узагальнення та розширення знань учнів про стан природи нашої планети. Відбулися  екологічні ігри, конкурси малюнків, заочні подорожі "Флора та фауна болотяних угідь Донецької області".

Учні із зацікавленістю висловлювали свої думки щодо підтримання майбутнього водно-болотних угідь, пропонували свої, по – дитячому щирі, шляхи вирішення проблеми збереження водних ресурсів на Донбасі.

Переглядів: 177 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz