MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 2 » Всеукраїнський День дошкілля
08:14
Всеукраїнський День дошкілля

Щороку останньої неділі вересня представники дошкільної освіти відзначають професійне свято – Всеукраїнський День дошкілля. 2018 не став винятком, педагогів закладів дошкільної освіти області вітали 24 вересня в приміщенні Покровського педагогічного коледжу, організованим департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації спільно з Донецьким обласним Палацом дитячої та юнацької творчості, з відзначенням кращих працівників дошкільної освіти, в тому числі і завідувача ЗДО №29 «Джерельце» Мангушлу Оксани Василівни. Педагоги мали змогу познайомитись з чарівними Феями дитинства, які виконують дуже важливу роботу – піклуються про найцінніший скарб людства – дітей, та поринути у незабутній світ надзвичайної країни, де народжується справжня магія – магія дитинства.

28 вересня в м.Києві відбулись святкування приурочені Всеукраїнському Дню дошкілля в приміщенні Інституту розвитку дитини Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Відео зверненням Міністра Лілії Гриневич розпочалася програма проведення урочистостей, яка відрізнялася насиченістю та цікавістю: презентації тематичної виставки з новинками наукової, програмно-методичної літератури, публікації професорського-викладацького складу Інституту для вихователів дошкільних навчальних закладів і студентів. Ще більш незабутні враження залишились в учасників урочистого заходу від зустрічі з доктором педагогічних наук, професором Гавриш Н.В., яка провела майстер-клас «Дитина у сучасному світі: допоможемо дитині відчувати себе успішною». Лейтмотивом зустрічі стало підтвердження, що професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники закладів дошкільної освіти, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

В цей особливий День ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Висловлюємо свою подяку. Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці! Зі Святом!


 
Переглядів: 71 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz