MENU
Головна » 2018 » Июнь » 17 » Всеукраїнський проблемний науково-практичний семінар «Світ дитинства»
22:56
Всеукраїнський проблемний науково-практичний семінар «Світ дитинства»

Бути причетним до визначних подій – велика честь і щастя. А ще – це відкриття нових обріїв у власному розвитку та професійній діяльності… Тож представники дошкілля Добропілля Савченко Любов Михайлівна (завідувач ЗДО №25), Сосулєва Наталя Михайлівна (завідувач ЗДО №27), Савчак Вікторія Олегівна (завідувач ЗДО №31) на чолі з методистом методичного кабінету Героєвою Валентиною Іванівною стали активними учасниками триденного Всеукраїнського проблемного науково - практичного семінару «Світ дитинства» (за формою проведення – «Літня школа для дорослих 2018» - педагогічний квест), який Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти проводив спільно з МОН України, Інститутом модернізації змісту освіти, Інститутом психології НАПН України ім. Г.С. Костюка, ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», The LEGO Foundation (Королівство Данія).

У роботі Всеукраїнського семінару взяли участь понад 80 представників з 19 областей, що стало вагомою подією для освітян України, справжнім святом творчості та хорошої традиції прийому гостей на Запорізькій землі.

Літня школа 2018 - цінний досвід живого спілкування з однодумцями, фахівцями найвищого рівня, можливість отримати відповіді на свої численні Як?, Чому?, Навіщо? від науковців. Неймовірне задоволення принесло спілкування з неординарними, небуденними, харизматичними й творчими особистостями: Ольгою Байєр (майстер-клас з використання соціальних ігор у ЗДО «Сучасне навчання дорослих. Шукаємо істини та квазі-ідеї в педагогіці»); Людмилою Шульгою та членами її творчої групи (майстер-класи художньо-творчого спрямування); Тетяною Гурою («Stem-освіта, БКДО в Україні та розвиток сенсорно-пізнавальної діяльності і творчості дитини і дорослих в освітньому просторі ЗДО»), Оленою Аксьоновою (майстер-клас «Нова фізкультура для нового покоління»); Оленою Шуляк («LEGO – безмежний світ гри» та інструмент розвитку, навчання та партнерської взаємодії дорослих з дитиною) тощо.

Літня школа - 2018 принесла багато вражень, позитиву та можливостей замислитись, чи тією дорогою ми крокуємо в дошкільній освіті. Вона сприяла насиченню розуму, душі та тіла. Починаючи від портрету сучасного дошкільника - грамотія, майстер-класів, діалогів про ціннісні орієнтації, нових технологій та професійного спілкування - все було цікавим та сприяло професійному зростанню.

Душа ще перебуває в стані сонячного осяяння від людей, які відкрито і щиро віддають те, що мають – неймовірну доброту й сердечність, тепло й толерантність, відчуття краси й безмежну любов до Дитинства.


 
Переглядів: 77 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz