MENU
Головна » 2017 » Март » 29 » «Запобігти, врятувати, допомогти» ЦДЮТ+фото
07:19
«Запобігти, врятувати, допомогти» ЦДЮТ+фото

«Запобігти, врятувати, допомогти»

28 березня 2016 року в ЦДЮТ представники 19-го ДПРЗ ДСНС України в Донецькій області провели навчання з пожежної безпеки в рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти».

Зустріч розпочалася з такої актуальної зараз розповіді про небезпечні вибухові предмети, при чому вихованці та працівники закладу мали змогу не тільки почути ( а навчання з цієї теми вже проводилися), а й доторкнутися до них, задовольнивши свою цікавість, коли це безпечно, а не на вулиці з ризиком для життя. Дізналися і про основні причини пожеж та наслідки необережно поводження з вогнем.

Але найцікавіше очікувало далі, коли рятівники запросили всіх на вулицю та продемонстрували справжнє чудо – нову пожежну машину з сучасними технологіями та можливостями. Діти вперше спробували використати справжній вогнегасник, від професіоналів дізналися як все працює,  почули звуки сирени і побачили світло прожекторів.

Педагогічний і учнівський колектив ЦДЮТ щиро вдячний представникам 19-го ДПРЗ ДСНС України в Донецькій області за надзвичайно цікаве і продуктивне спілкування, бажає їм міцного здоров’я і  успіхів в такій важливій справі.

...
Переглядів: 83 | Додав: Anna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz