MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 25 » Засідання ПНМК вихователів груп старшого дошкільного віку
08:40
Засідання ПНМК вихователів груп старшого дошкільного віку

24 жовтня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу №15« Малятко» м.Білицьке відбулося засідання ПНМК вихователів груп старшого дошкільного віку

дошкільних навчальних закладів м.Добропілля з теми «Соціальна та фінансова освіта дошкільників як складова людської культури». На засіданні розглядалися питання формування економічної культури дошкільника, основні завдання економічного виховання дітей дошкільного віку : ввести дитину у світ елементарних уявлень про економічні процеси та об’єкти, дати уявлення про різні потреби людини, про ресурси, про виробника та продукти праці, про гроші, витрати сім’ї, допомогти дитині усвідомити власну значущість для сім’ї й суспільства, відчути відповідальність за свої вчинки, формувати економічні знання системно, базуючись на предметно – чуттєвому досвіді, вчити розв’язувати проблемні економічні ситуації, виховувати інтерес до економічних знань через усі види дитячої діяльності.

 Виконувач обов’язків  завідувача дошкільного закладу « Малятко» Бойченко О. В. презентувала досвід роботи дошкільного закладу з економічного виховання , цікаві форми роботи з дошкільниками, авторські дидактичні матеріали педагогічних працівників дошкільного закладу.

Розпочалося засідання теоретичною частиною «Теоретичні основи освітньо - виховної роботи з дітьми старшого  дошкільного віку як основа професійної майстерності педагогів». Вихователь-методист ДНЗ №22 Соловйова-Зубкова Ю.Ю. підвела підсумки роботи ПНМК вихователів груп середнього віку за минулий рік та надала інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році».

Ніколаєва В.Ю., практичний психолог ДНЗ №22, підготувала інформаційну доповідь з теми « Старший дошкільний вік як перехідний етап між дошкільником і молодшим школярем. Загальна характеристика розвитку дітей старшого дошкільного віку» Вихователь ДНЗ №24 «Росинка» Терлецька Н.Ю. ознайомила слухачів з інформаційною панорамою  «Відстеження динаміки зростання якісних показників у дітей дошкільного віку як основа моніторингових досліджень дошкільної зрілості» Вихователь ДНЗ №34 «Вуглик» Мозгова Н.Г. підготувала презентацію «Завдання економічного виховання та тематична спрямованість початкових економічних знань»                                                                     Куніцина А.М., вихователь ДНЗ №20 «Оленка» поділилась наробками з досвіду роботи «Рання профорієнтація дошкільників засобами економічного виховання»

Наступним етапом був перегляд інтегрованого заняття з пріоритетом математичного розвитку з економічного виховання дошкільників в старшій групі «Навіщо людині гроші» вихователь ДНЗ №15 Нестерова Н.М. Протягом заняття дошкільнята показали себе обізнаними у товарно-грошових відносинах, знавцями іноземної валюти справжніми рекламодавцями. Діти отримали масу позитивних емоцій та змогли зарядити ними оточуючих.

Не залишились осторонь і учасники засідання, з якими Костєва О.О., музичний керівник, провела ігри економічної спрямованості.                                                             

Узагальненням практичної частини стала гра-рефлексія «Я сьогодні…» проведена  методистом МК Героєвою В.І., після чого відбулося підведення підсумків роботи та вироблення рекомендацій.

Переглядів: 127 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz