MENU
Головна » 2017 » Март » 27 » ЗАСІДАННЯ ПРЕДМЕТНО  - НАУКОВО – МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ ВИХОВАТЕЛІВ ГРУП МОЛОДШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ+ФОТО
13:03
ЗАСІДАННЯ ПРЕДМЕТНО  - НАУКОВО – МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ ВИХОВАТЕЛІВ ГРУП МОЛОДШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ+ФОТО

ЗАСІДАННЯ ПРЕДМЕТНО  - НАУКОВО – МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ ВИХОВАТЕЛІВ ГРУП МОЛОДШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА ДОБРОПІЛЛЯ

         21 березня 2017р., згідно з графіком проведення методичних заходів дошкільних навчальних закладів м.Добропілля, на базі ДНЗ № 27 «Ромашка» смт. Новодонецьке відбулося чергове  засідання ПНМК вихователів груп молодшого дошкільного віку дошкільних навчальних закладів м.Добропілля. Тема зустрічі: «Роль гри у розвитку особистості  дитини молодшого дошкільного віку» з метою підвищення професійної компетентності вихователів через створення умов для розвитку гри дітей молодшого дошкільного віку, створення атмосфери професійного інтересу до розв’язання проблеми активності педагогічних кадрів.

    Методист міського методичного кабінету Героєва В.І. відкрила зустріч теплими словами та побажаннями.

 Керівник ПНМК Чубченко Л.Л., виступила перед педагогами з доповіддю - презентацією презентувала доповідь за темою «Вирішення проблеми розвитку особистості дитини молодшого дошкільного віку у грі через призму БКДО».

          Івченко І.В. та Савченко А.М., вихователі ДНЗ №27 «Ромашка», презентували матеріали з досвіду роботи за темою «Роль гри у розвитку особистості дитини молодшого дошкільного віку» у формі слайдової презентації.

          Холодова І.Л., музичний керівник ДНЗ №27 «Ромашка», підготувала доповідь з показом народних ігор на тему «Народні ігри-величезний скарб України».

           Практична частина засідання  розпочалася переглядом тематичного заняття з дітьми другої молодшої групи за темою «Ігрові перлинки» -  вихователь Савченко А.М. Вона використала на занятті цікаві прийоми: «Стежка добра», «Чарівна галявина», на якій діти згадали чарівні слова та квіти розкрились, а в них були картки для наступного завдання. Діти із задоволенням прийняли участь у грі «Танграм», склавши фігури улюблених тваринок. В процесі гри «Добрі та погані вчинки» просліджувалась  систематична робота з морального виховання. З захопленням малята зустріли Фею Добра, яка подарувала дітям в нагороду смайлики за їх добрі вчинки та пограла з ними в гру «Карусель».

          Чубченко Л.Л., керівник ПНМК провела з педагогами практичну вправу «Експеримент», яка розкрила індивідуальність кожного, надати йому можливість проявляти себе творчо і не боятися це робити.

          Удовенко ОЛ., вихователь ДНЗ №19,  організувала і провела майстер-клас на тему «Вплив гри на становлення дитячого колективу та розвитку в ньому доброзичливих взаємин». Вона запропонувала вирішити через гру готовність прийти на допомогу друзів, бути відкритими  один до одного, брати відповідальність на себе та розподіляти її з іншими учасниками утвореної спільноти, поважати один одного, критично мислити, ефективно спілкуватися в грі та поза її межами.

        Хочеться відмітити змістовну доповідь «Гра  в розвитку мовлення дошкільнят» вихователя ДНЗ №27 Жарової Н.В.. Не залишилися байдужими вихователі і від перегляду виставки дидактичних ігор, виготовлених власноруч : дидактичні та розвивальні ігри за методикою М.Монтессорі, виготовлені своїми руками – «Божа корівка, знайди свою галявинку», «Мозаїка», «Осіннє листячко», «По гриби», «Вдягни ляльку», «Катушки» «Автобус», «Намисто із солоного тіста», «Розклади олівці по скляночкам», сенсорну стежку для ніг, створила багатофункціональне розвиваюче панно «Жива картинка», гру з патріотичного виховання «Мої улюблені ляльки», та інші.

В заключній частині методист ММК Героєва В.І. підвела підсумки роботи та надала методичні рекомендації.

...
Переглядів: 82 | Додав: Anna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz