MENU
Головна » 2017 » Июль » 25 » Засідання Президії правління Добропільської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України
11:43
Засідання Президії правління Добропільської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України

24 липня 2017 року відбулося засідання Президії правління Добропільської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України. Відділ освіти Добропільської міської ради представляла начальник відділу Кальченко Інна Володимирівна. Ірина Іванівна Павленко доповіла про результати діяльності організації за І півріччя 2017 року. В ході роботи з’ясовано, що за поточний період було надано допомогу дітям сиротам, багатодітним сім’ям, одиноким людям похилого віку, інвалідам 1 та 2 групи. Загальна сума допомоги склала 94196,92 грн.

До порядку денного ввійшли питання ротації в складі президії, надання грошової допомоги, надання допомоги одиноким похилим людям. Президією правління та відділом освіти Добропільської міської ради були встановлені терміни подачі заявок керівниками підприємств, закладів освіти міста та форми проведення тренінгів з надання першої допомоги для учнів та вихованців ЗНЗ та ДНЗ міста у 2017-2018 навчальному році.

Переглядів: 155 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz