MENU
Головна » 2017 » Декабрь » 17 » Засідання «Школи психологічної майстерності» "Супровід  дітей з особливими освітніми потребами"
16:51
Засідання «Школи психологічної майстерності» "Супровід  дітей з особливими освітніми потребами"

       В актовій залі відділу освіти  пройшло чергове засідання «Школи психологічної майстерності». Темою зустрічі стало одне з актуальних  питань  діяльності психологічної служби м. Добропілля – супровід  дітей з особливими освітніми потребами.

        Методист, яка відповідає за психологічну службу, Гордієнко І.М. ознайомила практичних психологів з  основними тезами   Концепції  Нової української школи, Закону України «Про освіту»  щодо інклюзивного навчання,  створення Інклюзивно-ресурсного центру, діяльності психологічної служби в умовах інклюзивної освіти.

         В засіданні взяла участь завідувач міської  ПМПК (психолого-медико-педагогічної комісії) Ляш Н.В., яка акцентувала увагу учасників на своєчасному  виявленні дітей, що мають особливості розвитку, цілеспрямованій роз’яснювальній  роботі з батьками та підготовці  пакету документів для отримання консультації фахівців ПМПК.

         В ході практикуму, який провела Краснова О.В., практичний психолог ДНЗ№ 4, 29, слухачі «Школи психологічної майстерності»  опрацювали вимоги до підготовки пакету документів для ПМПК. Особливий інтерес викликало  складання психологічної характеристики для учнів та вихованців, які  потребують консультації .

      Під час методичного дефіле, проведеного керівником ШПМ Пасічник О.В., практичним психологом  НВК - ліцею, психологи освітніх закладів презентували власні напрацювання – дидактичні посібники для індивідуальних корекційно - розвиткових занять з дітьми, що мають вади психофізичного розвитку,  учнями  та вихованцями з особливими освітніми потребами.

        Рефлексія заняття у вигляді «Кінострічки вражень» визначила актуальність теми та значущість опрацьованих знань та практичних навичок.

Переглядів: 85 | Додав: Anna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz