MENU
Головна » 2018 » Декабрь » 19 » Застосування «Ляльки-персони» у роботі з дітьми дошкільного віку
08:47
Застосування «Ляльки-персони» у роботі з дітьми дошкільного віку

18 грудня 2018р. в ЗДО №4 «Ластівка» (завідувач  Соловйова Н.В.) вихователі ПНМК груп середнього дошкільного віку (керівник Перліцану Л.В.) мали можливість ознайомитися  з інноваційною методикою усунення упередженої і дискримінаційної поведінки, впровадження розвитку життєвих навичок та надання психологічної і соціальної підтримки дітям та опанувати методику «Persona Dolls» (Лялька як персона).

Вихователі Грудіна Н.С. та Шерстюк Л.І.(ЗДО №4) продемонстрували фрагменти ранкової зустрічі і заняття  з   використанням технології  «Лялька-персона». Досвідчені практики Прусова Л.П.(ЗДО №27) та Фіронова Т.П. (ЗДО №35) довели, що «Лялька-персона» не є дидактичною куклою й запропонували інструменти використання цієї технології. Під час практичної вправи «Створюємо маленьких людей» у педагогів була можливість стати відкривачем народження персонажу. Особливу зацікавленість у присутніх  викликала виставка Ляльок-персон «Наші  Ляльки із особистими історіями».       

 Методист методичного кабінету Героєва В.І. підвела підсумки зустрічі та наголосила на необхідності впроваджувати в закладах дошкільної освіти м. Добропілля методику соціального та психологічного розвитку дитини - застосування «Ляльки-персони» у роботі з дітьми дошкільного віку.

Зустріч пройшла в піднесеному настрої, творчо та креативно.


 
Переглядів: 46 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz