MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 24 » Жми на RECord
12:18
Жми на RECord

З 18 по 21 жовтня редакція газети «45+переменка» Білозерської ЗОШ № 18 (Анастасія Бовкун, Андрій Заїка, Орина Баннікова (9 клас) , Софія Авраменко (10 клас), керівник шкільного гуртка журналістики Наталя Сковородкіна) взяла участь у XVI відкритому фестивалі дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі, організованому Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром в Святогірську.

Обов’язковою умовою участі в ньому було надання конкурсних робіт. «45+переменка»  представила роботи за номінаціями «Телебачення», «Друковані ЗМІ» та «Фото». В рамках фестивалю також проводився бліц-конкурс, в якому кожна команда виконала завдання в обраних номінаціях, отримавши його на місці проведення заходу.

Протягом трьох днів діти через лекції та майстер класи навчались основам журналістики у  досвідчених та відомих медіа-експертів, журналістів: Іллі Суздалєва, Яни Ляхович, Іоланти Філенко, Дмитра Чистякова, Олега Кучеренка, Єлизавети Гончарової, Гаяне Авакян, Мар’яни Ангелової, Руслана Порохні, Олександра Шеремета.

Несподіванкою для юних журналістів стала прес-конференція із  заступником міністра молоді та спорту Олександром Яремою, на якій розмовляли про можливості для молоді, участь в проектах, підтримку молодіжних ініціатив.

За результатами конкурсів, редакція «45+переменка» посіла ІІ місце в номінації «Друковані ЗМІ» та отримала нагороду за кращий Back stage  в номінації «Телебачення».


 
Переглядів: 57 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz