MENU
Головна » 2017 » Ноябрь » 5 » «Зірки та зіроньки»
23:51
«Зірки та зіроньки»

Канікули! Всі ми бажаємо їх провести весело і корисно. Вихованці молодшої групи  «Народного художнього колективу» ансамблю сучасного танцю «Райдуга - ШаНс» Центру дитячої та юнацької творчості  вирішили прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі «Зірки та зіроньки».

Вранці, 28 жовтня 2017 року,  зібралися разом діти, батьки та керівники і поїхали до   м. Дружківка.  Палац дитячої та юнацької творчості гостинно відчинив для всіх конкурсантів двері. Ми приїхали першими і з нетерпінням чекали на початок змагань. Дуже хвилювалися. А батьки, мабуть, більш ніж діти.

Всі дуже старалися… Улюблена композиція «Соняшники» сподобалась глядачам. В конкурсі прийняли участь солісти колективу.  Казанська Маргарита  виконала композицію «Пеппі». Ткаченко Марійка подарувала глядачам танець з парасолькою, а Слушаєнко Діана поділилася з усіма «Гарним настроєм».  Конкурс «Зірки та зіроньки» - телевізійний. Рішення членів журі буде відоме аж у січні. З нетерпінням будемо чикати результатів.

За гарний виступ батьки подарували дітям відпочинок у піцерії «Браво». Вихованці щасливі повернулися з своїх гастролів до рідного дому. Нагадувати про конкурс і відпочинок дітям будуть фотокартки зроблені на згадку…

Переглядів: 113 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz