MENU
Головна » 2017 » Сентябрь » 14 » Змагання з легкоатлетичного багатоборства серед вчителів  фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» ЗНЗ міста Добропілля
15:54
Змагання з легкоатлетичного багатоборства серед вчителів  фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» ЗНЗ міста Добропілля

13.09.2017р. на стадіоні   Білозерського професійного гірничого ліцею були проведені змагання з легкоатлетичного багатоборства серед вчителів  фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» ЗНЗ міста Добропілля. Змагання присвячувалися 85-річчю Донецької області та проводилися з метою популярізації легкоатлетичного спорту в місті, підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи.

На заході були присутні методист МК Гнилицька Л.В., директор ДЮСШ Базюк І.М., які привітали педагогів з цим спортивним святом. Учасники змагалися в наступних видах: біг 100м; стрибки у довжину з місця; метання гранати; біг 800 та 1500м.

За підсумками змагань вчителі показали дуже гарні результати. Переможцями стали: Роман О.О., НВК-ліцей та Михалко О.І., НВК №4. ІІ та ІІІ місця посіли Ісмагілова О.О., ЗОШ №18, Кулініч Н.В., Щерба М.М., ЗОШ №15 (серед жінок) та Піддубний О.В., ЗОШ № 18, Подопригора О.О., ЗОШ №6 (серед чоловіків).

Маємо надію, що такі педагоги стануть прикладом для своїх вихованців, а змагання – щорічними.

Бажаємо всім вчителям міцного здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.

Переглядів: 103 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz