MENU
Головна » 2018 » Март » 26 » Змагання з орієнтування серед учнівської молоді, присвячені Всесвітньому дню Землі
10:38
Змагання з орієнтування серед учнівської молоді, присвячені Всесвітньому дню Землі

Близько 300 кращих спортсменів-орієнтувальників збірних команд школярів із 18 закладів освіти взяли участь у змаганнях з орієнтування серед учнівської молоді, присвячених Всесвітньому дню Землі.

Організатором заходу виступив Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, за сприяння відділу освіти Добропільської міської ради.

На урочистому відкритті спортсменів та тренерів привітали головний спеціаліст відділу освіти Добропільської міської ради Еліна Плужникова та директор Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Людмила Локтєва, які зазначили, що орієнтування і туризм мають велике значення для виховання дітей та учнівської молоді, це - ефективний засіб всебічного розвитку, який формує здоровий спосіб життя. Крім того, діти мають можливість подорожувати і вивчати рідний край, вдосконалювати свою майстерність.

Цікаві та насичені дистанції, сплановані організаторами змагань, вимагали від учасників проявити всі свої вміння та навички з орієнтування на місцевості.

Впродовж трьох днів команди виборювали перемогу. У загальному заліку переможцями змагань по зонах стали команди:

21.03.2018р. - м. Білицьке:

І м. - ЗЗСО № 9;

ІІ м. - ЗЗСО№ 11;

ІІІм.- ЗЗСО№10, ЗЗСО№8
22.03.2018р. - м. Білозерське:

І м. - ЗЗСО № 13;

ІІ м. - ЗЗСО№ 18;

ІІІм.- ЗЗСО№14, ЗЗСО№15.

23.03.2018р. - м.Добропілля:
І м. - НВК № 4;

ІІ м. – НВК № 7;

ІІІм.- НВК № 1.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, а команди – переможці в загальному заліку отримали грамоти відділу освіти Добропільської міської ради.

Учасники змагань та організатори завдячують дирекціям

ЗОШ № 9 (Рєпна Лариса Володимирівна), ЗОШ № 18 (Філонова Ірина Миколаївна) та ЗОШ № 19 (Жук Лариса Андріївна) за теплий прийом та створення необхідних умов для комфортного перебування.Ф

Локтєва Людмила, директор ЦТК.

Переглядів: 57 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz