MENU
Головна » 2018 » Декабрь » 10 » Змагання з початкових туристських навичок серед гуртківців ЦТК у закритих приміщеннях, присвячені Дню Збройних Сил України
17:05
Змагання з початкових туристських навичок серед гуртківців ЦТК у закритих приміщеннях, присвячені Дню Збройних Сил України

8 грудня 2018р. у Центрі туризму та краєзнавства учнівської молоді         м.Добропілля, відбулися змагання з початкових туристських навичок серед  гуртківців ЦТК у закритих приміщеннях, присвячені Дню Збройних Сил України. Метою заходу було виховання патріотизму підростаючого покоління, пропаганда туризму, як засобу  спортивного вдосконалення та здорового способу життя, популяризація та подальший розвиток туристсько-спортивної роботи, перевірка готовності команд для участі у змаганнях вищого рівня, походах, експедиціях. У змаганнях взяли участь вихованці гуртків «Джура»,«Школа туризму»,«Літературне краєзнавство»,«Народознавство», «Скелелазіння», «Юні етнографи».

Використання туристичних засобів у процесі змагань і під час походів передбачає наявність у туриста високо-розвинутих умінь та навичок організації страхування. Основою цих умінь є в'язання туристських вузлів.

Гуртківці змагались у трьох вікових групах, тому виявилося багато переможців, які показали високий рівень підготовки у видах «Особиста в’язка вузлів», «Командне зв’язування мотузки», «Бухтовка мотузки».

Щиро вітаємо переможців та чекаємо зацікавлених на заняттях у гуртках Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.


 
Переглядів: 29 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz