MENU
Головна » 2018 » Декабрь » 20 » Зустріч вихованців ЗДО "Тополька" з фахівцями Служби порятунку
16:10
Зустріч вихованців ЗДО "Тополька" з фахівцями Служби порятунку

Міни і вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. Цей жах триває і зараз. Декілька загиблих щороку - трагічна реальність. Гинуть як дорослі, так і діти. Нерідко дітлахи знаходять міни або гранати та намагаються вивчити їхній вміст. Саме тому вкрай необхідно вчасно попередити підростаюче покоління про небезпеку, яка криється у снарядах.

З метою підвищення безпеки дітей, зменшення ризику, пов’язаного із вибухонебезпечними предметами, 20 грудня рятувальники 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели для вихованців ЗДО №9 «Тополька»  заняття з мінної безпеки. Фахівці Служби порятунку почали спілкування з дітьми з того, що розповіли про різноманітні види вибухонебезпечних предметів. Діти дізналися, що небезпечними є вибухові речовини, боєприпаси, піротехнічні засоби, ракети та саморобні вибухові пристрої. Рятувальники розповіли, що при виявленні вибухонебезпечного (потенційно вибухонебезпечного) предмету, жодним чином не можна чіпати його і тим більше намагатися розібрати. Необхідно негайно повідомити ДСНС чи поліцію за телефонами «101» та «102».

Також, фахівці Служби порятунку розповсюдили тематичні листівки з алгоритмом дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів.

19 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області


 
Переглядів: 26 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz