MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 30 » Звіт про проведення «Тижня безпеки дитини» ЗДО №27 «Ромашка» (22.10. – 26.10.2018р.)
16:18
Звіт про проведення «Тижня безпеки дитини» ЗДО №27 «Ромашка» (22.10. – 26.10.2018р.)

На виконання статті 11 Закону України «Про дошкільну освіту»,  листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.08.11 року №1/9-635 «Щодо організації та проведення «Тижня безпеки дитини» в дошкільних навчальних закладах»,  відповідно до Річного плану відділу освіти Добропільської міської ради, з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; формування у дітей дошкільного віку умінь та навичок захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій, з 22.10 по 26.10.2018р.   в дошкільному навчальному закладі № 27 «Ромашка» проведено Тиждень безпеки дитини.

           Під час «Тиждня безпеки дитини» проводились заходи відповідно до розробленого Плану проведення тижня. Завідувачем Сосулєвою Н.М. був виданий наказ №53-ос від 17.10.2018р. «Про проведення Тижня безпеки дитини». У закладі була  створена  творча група для підготовки та проведення «Тижня безпеки дитини», яка  розробила та затвердила  план проведення заходів до цього тижня.

          Протягом 5 днів проводилась змістовна робота, направлена на виявлення та поповнення знань дітей з питань безпеки життєдіяльності та основ здоров’я.

           В молодшій групі «Веселка» вихователі Матяш Л.С. та Насонова О.Ф. організували та провели заняття ««Сірники не іграшки», «Незнайомі пігулки – отрута», «Небезпечні дари природи», дидактичні ігри «Транспорт і пішоходи», «Їдемо в автобусі»; читали вірші, прислів’я, казки про вогонь; провели сюжетно – рольові ігри: «Лялька Катя йде гуляти», «Купаємо ляльку», а з батьками  -  бесіди та консультації: «Увага! Іграшки також бувають небезпечними!», «Профілактика побутового травматизму». Під час проведення вищезгаданих заходів діти в ігровій формі повторили,  узагальнили та систематизували знання про особисту безпеку, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять.

            З метою формування елементарних правил поведінки з небезпечними предметами і якої шкоди вони можуть заподіяти,  в середній групі вихователі Прусова Л.П., Жарова І.В.  провели заняття «Небезпечні речі для малечі, або речі, які забороняється приносити в дитячий садок», бесіди «Зустріч з незнайомцем», «Сірники – не іграшка»,  рухливі ігри «Літаки», «Біжіть до прапорця», «Бджілки»; сюжетно – рольову гру «Лікарня»; дидактичну гру «Полікуємо улюблену іграшку». Віддаючи перевагу створенню ігрових ситуацій, використовуючи художнє слово, складали пазли пожежної машини, А з батьками провели консультацію «Я піклуюся про інших».

            В старшій групі вихователі Савченко А.М. та Горохова О.В. показали малятам лялькову виставу «Неслухняний Петрик», презентацію на тему «За грибами в ліс підемо». З метою закріплення у дітей необхідних знань, умінь та навичок щодо безпеки життєдіяльності дітей, розуміння поняття про «екстрений виклик» і номери телефонів відповідних служб; вміння використовувати отриманні знання в повсякденному житті; для виховання обачності, турботи про власне життя та здоров’я, вміння правильно діяти в надзвичайних ситуаціях провели бесіди «Хитруваті незнайомці», «Як переходити вулицю?», «Електроприлади – наші помічники та небезпека від них», пограли в дидактичні ігри «Чарівна квітка здоров’я», «Я в біду не потраплю», «Добре - погано», «Небезпечні предмети».

       Крім заходів, які організовувалися безпосередньо вихователями під час проведення «Тижня безпеки дитини», обов'язково створювалися умови для самостійних форм дитячої творчості. Педагоги всіх вікових груп оформили куточки «Безпека дитини»,  поповнили папки – пересувки по тематиці тижневика «Тиждень безпеки дитини».

            Музичним керівником Холодовою І.Л. підготовлена та проведена розвага для дітей всіх вікових груп «Колобок – супермен», де малята закріпили свої знання про здоровий образ життя, виховання свідомого ставлення до міцного здоров’я.

            На завершення «Тижня безпеки дитини» було проведено круглий стіл з педагогами та персоналом закладу, в ході якого завідувач дошкільним закладом Сосулєва Н.М. відмітила, що кожен день був  цікавим, корисним та різноманітним, а проведена педагогами робота за напрямком «безпека дитини», серед дошкільників і  їх батьків була плідною.

         Матеріали проведення «Тижня безпеки дитини»  викладанні на сайті ЗДО № 27 «Ромашка»  http://novodonetske-dnz27.dn.sch.in.ua/#  у рубриці Новини.

 

Завідувач ЗДО № 27 «Ромашка»                                Сосулєва Н.М.                                                      


 
Переглядів: 86 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz