MENU
Головна » 2017 » Сентябрь » 22 » Звіт про відзначення  Дня миру В ДНЗ № 27 «Ромашка»
13:05
Звіт про відзначення  Дня миру В ДНЗ № 27 «Ромашка»


http://mbsh.com.ua/uploads/posts/2017-09/thumbs/1505739646_220px-p_dove_peace-1.png

     Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть мирно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрати.

Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі. У цей день по всій планеті проходять різні миротворчі заходи, акції та флешмоби.

      Педагоги ДНЗ №27 «Ромашка» теж не залишилися осторонь від проблеми світу та організували свято «День миру».  У цей день дитячий садочок   зустрічав дітей і батьків веселою музикою, територія була прикрашена різнокольоровими прапорцями і повітряними кулями, яскравою стінгазетою, присвяченою миру, дружбі, взаєморозумінню. Ранок в ДНЗ почався  з бесіди на тему: «Що значить Мир?». Діти танцювали веселі танці та розповідали вірші про мир, відображали надії, сподівання, думки про такий бажаний для всіх мир у своїх роботах - паперових голубках - символів миру. Головною ж метою заходу стало бажання показати усім, що діти хочуть жити, творити, навчатись та рости під мирним небом, у мирній країні. Учасниками акції були вихованці всіх вікових груп, а також їх батьки.

      У рамках святкування Дня Миру, відбувся флешмоб «Ми – за МИР», у якому взяли участь дошкільнята та працівники дитячого закладу.  Взявшись за руки, діти приєднали свої зусилля для збереження миру. Загальний таночок дружби об’єднав маленьких вихованців у чудовому прагненні до доброти, толерантності, вміння дружити і співпереживати. Символічні голуби миру, що «злетіли» з маленьких долонь, понесли дитячі мрії про чисте небо, ясне сонце, про бажання гратись, радіти, мати добрих друзів.

Свято закінчилося побажанням батьків та дітей про мир. Захід допоміг дітям зрозуміти, що майбутнє в руках дітей, і тому з дитинства треба вчитися жити в світі, розуміти один одного і берегти тендітний мир у що б то не стало. Отож, «Хай буде всезагальний мир на всьому світі!»

 

Переглядів: 252 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz