MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 16 » Звіт з проведення Тижня безпеки дитини в дитини в ДНЗ №16 «Берізка»
16:38
Звіт з проведення Тижня безпеки дитини в дитини в ДНЗ №16 «Берізка»

З 09.10.17р. по 13.10.17р. в Дошкільному навчальному закладі №16 «Берізка» с.м.т.Водянське  пройшов  «Тиждень безпеки дитини». Головною метою є поліпшення пожежно-профілактичної роботи та якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС.

Для проведення «Тижня безпеки дитини»  завідувачем було  розроблено ряд заходів:

- перевірено наявність усіх документів системи цивільного захисту в ДНЗ;

- перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;

- підготовлено матеріали та оформлено стенди «Бережемо життя і здоров’я дітей».

- перевірено стан електричного, опалювального обладнання, приміщень та території,

- перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;

- оформлено куточки «Безпека дитини» в кожній віковій групі;

- перевірено стан та забезпеченість медичного обладнання, поповнено аптечку швидкої допомоги в медичному кабінеті;

    На протязі тижня проводилися дидактичня ігри, тематичні заняття з протипожежної безпеки: «Неслухняні сірники», «Небезпечні іграшки», «Моя безпека», перегляди тематичних мультфільмів з безпеки життєдіяльності дитини( з правил поводження з вогнем, електроприладами, на дорозі). Читання та розгляд  коміксів, бесіди: «Супергерої проти мін», «В надзвичайних ситуаціях», «Ми пішоходи».  Проведений конкурс малюнків серед батьків та вихованців з безпеки дитини. Діти ходили на екскурсію до проїжджої частини, пішохідного переходу.  Вихованців ознайомили із приміщенням сховища його призначенням та правилами поведінки в небезпеці.                                                                                                                                            13. 10.2017р..об 10 годині 10 хвилин проведено практичний тренінг з евакуації вихованців і працівників ДНЗ на випадок надзвичайної ситуації. За результатами проведеної навчальної евакуації зроблено висновок про необхідність додаткового відпрацювання своєчасного інформування про надзвичайну ситуацію та порядок і послідовність дій під час евакуації, а також актуальним є питання щодо захисних споруд.

Переглядів: 288 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz